Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

SAN MARCO - zaawansowane siodełka dla wymagających

Siodełko to niezwykle ważny komponent, tak jak opona która jako jedyna styka się z asfaltem, tak na siodełku spoczywa minimum 70% masy naszego ciała w trakcie jazdy.Z tego powodu by jazda była bezpieczna i komfortowa powinno zostać dobrane z dużą starannością.

Siodełka San Marco to produkty z najwyższej półki, ręczna włoska robota dla najbardziej wymagających czego dowodem jest fakt, że legendy kolarstwa takie jak Lance Armstrong, Tom Boonen, Erik Zabel czy Robbie McEwen którzy przez lata ścigali się na siodełkach włoskiej firmy.

SAN MARCO DIMA SELECTOR

Włoski producent wprowadził system doboru siodełek w kilku stopniach. Sprawdza się w przypadku siodełek sportowych i Endurance.

PRZEJDŹ DO SYSTEMU DOBORU SIODEŁKA

Podczas wyboru odpowiedniego siodełka pod uwagę brane jest:

1. Wiek.

2. Wrażliwość na nacisk.

3. Budowę ciała.

4. Deltę siodła i kokpitu - pozycja jaką przyjmujesz zależy od różnicy wysokości Siodełka w stosunku do kierownicy - w rowerach sportowych siodełko jest dużo wyżej. W rowerach miejskich kierownica stanowi najwyższy punkt.

 

5. Styl jazdy, określić sposób poruszania się na siodełku. Nieruchomo czy biodra nieustannie przemieszczają się i zmieniając położenie osi.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

PROGRAM WYSWIETLI PODSUMOWANIE Z IDEALNYM DLA CIEBIE SIODEŁKIEM.

Dotyczy siodełek o sportowym charakterze w przypadku siodełek miejskich i trekingowych prosimy o kontakt z nami celem konsultacji


Witryna stworzona na platformie